Події

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

У рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" у Ліцеї √19 ШКОЛА РАДОСТІ були проведені години спілкування "РОЗКАЖИ ВСЮ ПРАВДУ" серед здобувачів освіти початкової школи та "НАСИЛЬСТВО. ВИДИ НАСИЛЬСТВА" серед учнів 5-9 класів. Головна мета заходів - з'ясувати суть поняття насильства, ознайомити дітей з документами, які захищають їх права; з'ясувати основні причини насильства над дітьми в середовищі сім'ї та виявлення шляхів його подолання. Розвивати уміння брати приклад з хорошої поведінки людей та дотримуватись золотого правила: "Стався до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе!"

МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ'Я

З метою популяризації і пропаганди здорового способу життя у рамках щорічної міської акції "МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ'Я" здобувачі освіти 5-6 класів Ліцею √19 ШКОЛА РАДОСТІ поділилися своїми рецептами здорового харчування та народними домашніми засобами від застуди та грипу, створивши класні "СКАРБНИЧКИ ЗДОРОВ'Я". Здорове харчування - це модно, корисно та дуже смачно! Будьмо здорові, щасливі, харчуймося правильно та не хворіємо!

У рамках щорічної міської акції "МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ'Я" у Ліцеї √ 19 ШКОЛА РАДОСТІ була проведена година спілкування "МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я" серед здобувачів освіти 1-11 класів. Головна мета - привернути увагу учнів до проблеми здоров'я, сформувати бажання вести здоровий спосіб життя, поглибити знання учнів про шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я, розкрити основні компоненти здорового способу життя.

А також запам'ятати, що Наше здоров'я - у Наших руках! Будьте здоровими!

#РУХАЄМОСЯДОПЕРЕМОГИ

#РухайсяДійПеремагай

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

ЛІЦЕЙ #19 приєднався до загальнонаціональної хвилини мовчання.

О 16.00 згадали про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Засвітили вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися. Пам'ятаємо!

...Історія нас горем вчить,

Щоб не забулося незабутнє, бо там, де пам'ять не мовчить,

там щастям повниться майбутнє.

#Ліцей19_Голодомор_Немовчи_Говори

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі — України.

Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.

Здобувачі освіти Ліцею √19 ШКОЛА РАДОСТІ теж не залишились осторонь дня пам'яті. У ліцеї була проведена хвилина пам'яті "ПАМ'ЯТАЙ ПРО ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. ПІДТРИМУЙ ТИХ, ХТО БОРЕТЬСЯ ЗА УКРАЇНУ." Головна мета - ознайомлення учнів з трагічним минулим нашого народу, формування їх бережного ставлення до історії своєї країни, виховування здатності кожної людини на скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

ПАМ'ЯТАЄМО! НЕ ЗАБУДЕМО!

#голодоморУкраїна2023

До Дня пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. здобувачі освіти 3-А,3-В,3-Г (НУШ) на уроках ЯДС за темою «Як зернятко перетворюється на хліб» переглядали відео «ЖИВІ», виготовляли символ пам’яті про жертв Голодомору – НЕЗАБУДКИ та

створили колективне панно «НЕ ЗАБУДЬ!».

"НАША МОВА СОЛОВ'ЇНА, В НАС ВОНА ЄДІНА"

Комунальний заклад позашкільної освіти "Центр позашкільної освіти" Дніпропетровської обласної ради з 17.10. по 31.10. проводив конкурс у формі онлайн вікторини до Дня української писемності та мови "Наша мова солов'їна, в нас вона єдина".

Здобувачі освіти 5-11 класів Ліцею №19 Павлоградської міської ради залюбки взяли участь у вікторині. Переможців було відзначено грамотами, які урочисто вручив директор Ліцею №19 Станіслав Мажара.

Любімо й шануймо українську мову! Вона - серце нашого народу!

#Ліцей19_День_українськоїписемності

#Ліцей19ШКОЛА_РАДОСТІ

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, який пов’язаний з початком двох революцій, коли голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: "Українці хочуть і будуть жити у вільній демократичній державі!"

З нагоди 10-річного ювілею Революції Гідності в Ліцеї √19 ШКОЛА РАДОСТІ була проведена година спілкування "Україна - країна нескорених!" серед здобувачів освіти 1-11 класів. Учні ознайомились з історією виникнення цього визначного дня, обговорили, що для кожного з них означає поняття "свобода" та "гідність". Вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників Революції. Головне розуміти значення власної гідності, навчитися усвідомлювати та берегти її як основну цінність сучасної людини.

МОБІЛЬНИЙ КЛАС БЕЗПЕКИ

Мобільний клас безпеки завітав до ще одного навчального закладу міста Павлоград

На базі Мобільного класу безпеки є можливість проводити профілактичні заняття, як всередині, так і ззовні, із використанням обладнання, яке є в автомобілі. Що сьогодні і відбулося в одному з ліцеїв міста Павлоград.

Тож, 21-го листопада надзвичайники, спільно із представниками Національної поліції, завітали до закладу освіти. Туди ж прибула й команда юних рятувальників-пожежних.

Під час теоретичної частини профілактичного заходу, безпосередньо всередині Мобільного класу, діти мали змогу ознайомитися з наявними стендами та макетами, а також прослухати корисну лекцію з пожежної та мінної небезпеки.

Продовжилася пізнавальна зустріч забігом смугою перешкод з ліквідацією умовної пожежі та в’язанням рятувального вузлика на фініші, що викликало у дітей максимум задоволення.

Усім відвідувачам рятувальники вручили корисні буклети, розроблені у співпраці ДСНС України та Unicef Ukrainе.

21 листопада у Ліцеї √19 ШКОЛА РАДОСТІ співробітники ДСНС та Національної поліції провели заняття у Мобільному класі безпеки для здобувачів освіти 6-Б класу.

Мобільний клас безпеки - це новий спільний проєкт для підвищення культури безпеки серед дітей від Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, створений за підтримки дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.

Здобувачі освіти 6-Б класу дізналися більше про правила дорожнього руху, вибухонебезпечні предмети та правила пожежної безпеки.

Разом з рятувальниками робили руханку, аби закріпити алгоритм дій при виявленні підозрілого предмету, розгадували ребуси та навіть побачили, як можуть виглядати вибухові пристрої. У середині Мобільного класу діти знайомилися з правилами пожежної безпеки, слухаючи історії про власників предметів зі стенду з електроприборами, що призвели до пожеж.

Співробітники Національної поліції в цікавій ігровій формі нагадали учням правила безпечного дорожнього руху, про основні дорожні знаки та надали поради, як уберегтися від злочинів і правильно діяти в небезпечних ситуаціях.

Також здобувачі освіти змагалися у спритності в подоланні смуги перешкод, навчалися в’язати рятувальні вузли та гасити умовну пожежу.

Наостанок заходів рятувальники вручили дітям друковану поліграфічну продукцію з основними правилами безпеки життєдіяльності.

Хочемо висловити щиру вдячність представникам ДСНС та Національної поліції за такий пізнавальний, цікавий захід та чекаємо на нову зустріч!

СТИПЕНДІЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Ліцей #19ШКОЛА РАДОСТІ вітає наших учениць 11-Б класу, КРАВЦОВУ АЛІНУ та БАЛАН ОЛЕНУ з отриманням стипендії міського голови Анатолія Вершини за успішне навчання та активну громадську позицію в житті міста Павлограда та нашого ліцею. Ви-наша гордість! Натхнення та успіхів Вам у подальшому житті!

#Ліцей_19ШКОЛА_РАДОСТІ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.

У Ліцеї √19 ШКОЛА РАДОСТІ до Міжнародного дня толерантності була проведена година спілкування в 1-11 класах. Здобувачі освіти ознайомилися з історією толерантності, жваво включалися в бесіду під час уроку, розкрили значення таких понять, як терпимість, розуміння, співрозуміння, любов до ближнього, до Батьківщини, до матінки – планети Земля. Наводили приклади синонімів до слова «толерантність». Сьогодні дуже важливо зрозуміти необхідність толерантності в суспільстві. Трагічні приклади історії показують нагальну потребу в злагоді, мирі, поваги до інших людей та їхніх думок.

ТОЛЕРАНТНІСТЬ врятує світ!

#деньтолерантності

#разомдоперемоги

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ 

НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ 2023

27 жовтня педагогічний та учнівський колективи Ліцею №19 ШКОЛА РАДОСТІ долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2023.

Відповідно до обраних форм навчання писали як у режимі онлайн, так і офлайн, починаючи з другого по одинадцятий класи.

До цього заходу всі поставилися відповідально: патріотичне внутрішнє налаштування, святковий одяг, піднесений настрій.

Диктант писали через систему радіосповіщення ліцею. Враження залишилося незабутнє, особливо для тих, хто писав уперше.

"КНІГА НАДИХАЄ: ТВОРЧІСТЬ ЧИТАЧІВ"

Виставка-ательє "КНИГА НАДИХАЄ: творчість читачів". До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє,Україно!" дівчатка разом з Цецхладзе М.Б. показали свою майстерність!  Ну як не радіти їх умілим ручкам! 

МОЯ ОСІННЯ КНИГА

В рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  - традиційна селфі-рекомендація від старшокласників "МОЯ ОСІННЯ КНИГА. Сподобалась.рекомендую!"             

#будьВтренді_ЧИТАЙ!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ЄДНОСТІ

6 жовтня старшокласники Ліцею #19 переглянули телевізійний урок "Всеукраїнський урок єдності", який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям на Youtube-каналі "Перший" у рамках національного проєкту з медіаграмотності "Фільтр" Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з акціонерним товариством "Національна суспільна телерадіокомпанія України". Ця ініціатива мала на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

З нагоди Дня захисників і захисниць України в Ліцеї №19 ШКОЛА РАДОСТІ була проведена година спілкування «Слава нашим незламним захисникам!». Головна мета - пробудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, формувати в здобувачів освіти розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни, виховувати глибоку повагу до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, прищеплювати любов до неньки – України.

Для підтримки наших бійців-захисників здобувачі освіти 1-2 класів намалювали малюнки привітання

«Я ПИШАЮСЬ ЗАХИСНИКАМИ ТА ЗАХИСНИЦЯМИ УКРАЇНИ!», а 3-4 класи виготовили «ОБЕРІГИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ», які були відправлені військовим на фронт. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу!

Разом до ПЕРЕМОГИ!

ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

1 жовтня у всьому світі відзначають День людей похилого віку! Його мета – засвідчити повагу суспільства до представників старшого покоління та привернути увагу до їхніх проблем.

     Ліцей √19 ШКОЛА РАДОСТІ вітає всіх наших бабусів та дідусів з цим Днем! Дякуємо Вам за активний спосіб життя, за життєву наснагу та життєрадісність. Так тримати!

Ми пишаємося, що ВИ разом з онуками АКТИВНІ, ПОЗИТИВНІ ТА СПОРТИВНІ!

#дякуємо_дідусям_та_бабусям

ДІЄМО ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

В рамках українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

#BEACTIVE DAY 2023 в Україні

Ліцей№19 Павлоградської міської ради бере участь у  спеціальному челенджі

#BEACTIVE DAY 2023 ,який має на меті привернути увагу людей літнього віку до фізичної активності

#beactive4all #beactiveday  #ua_active #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom #ШколаРадості #Ліцей19 #beactive

#beactive

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ УКРАЇНЦІВ 

В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

В рамках Олімпійського тижня в Ліцеї √19 ШКОЛА РАДОСТІ була проведена класна година "Спортивні досягнення українців в умовах воєнного стану". Особливу увагу було приділено нашим українським спортсменам, які протягом 2022-2023 рр. здобули рекордну кількість медалей. Також під час уроку діти поділилися своїми спортивними досягненнями та нагородами. Ми пишаємось нашими здобувачами освіти. Разом до перемоги!

ПОДЯКА ОЛЕКСІЮ БОРИСЕНКО

Шановні друзі нашого Ліцею №19 ШКОЛА РАДОСТІ!

     Сьогодні ми хотіли б висловити щиру подяку нашому партнеру, справжньому другу, депутату Дніпропетровської обласної ради, ОЛЕКСІЮ БОРИСЕНКУ, який віддано підтримує наш освітній заклад. Ваша допомога, фінансування проєктів та спонсорство відіграють важливу роль у розвитку освітньої громади та надають нам можливість надавати якісну освіту нашим учням.

     Досягнення наших дітей у різних сферах - від науки та мистецтва до спорту і громадської діяльності - не було б можливим без вашої щедрої підтримки. Ви допомагаєте нам здійснювати мрії та створювати лідерів завтрашнього дня!

Ваш внесок також сприяє розвитку Ліцею як центру спільноти. Ми створюємо можливості для батьків, вчителів і всієї громади активно співпрацювати над тим, щоб наш Ліцей №19 став НАЙКРАЩИМ!

Ми пишаємося нашим ДРУГОМ і вдячні Вам за вашу надійну підтримку. Ваша доброта і відданість нашій місії освіти - безцінні.

     В 2022 році депутатом Дніпропетровської обласної ради Борисенко Олексієм Володимировичем були виділені кошти для Ліцею № 19 Павлоградської міської ради на поточний ремонт та технічне обслуговування локальної мережі. Завдяки цьому було проведено: діагностику мережі та мережевого обладнання, проведений ремонт медіа конвертора, ремонт маршрутизатора, встановленні точки доступу до локальної мережі та блоку захисту напруги, встановлено додатковий медіаконвертор, а також монтаж та налаштування комутаційної шафи.

     В 2023 році за рахунок депутатських коштів  було придбано антивандальну комутаційну шафу, мережевий комутатор, хмарний контролер, точки доступу TP-Link в кількості 4 шт., а також 100 м кабелю.

Ми віримо, що разом ми зможемо досягти ще більше і надати нашим учням найкращі можливості для успіху.

      Разом ми будуємо майбутнє!

ПРОКИДАЙСЯ! ЧАС НАВЧАТИСЬ!

Вітаємо 

Гудецьку Олександру 

з перемогою в  IV Міжнародному дитячому дистанційному фестивалі-конкурсі 

"З любов'ю до тварин"!

Бажаємо нових творчих успіхів та перемог!

#КалендарЗнаменнихДат  

☘📖☘ ❄ ГРУДЕНЬ ❄ 2022рік


"Головне - здоровим бути - Це потрібно всім збагнути!"

В рамках тижня "МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ'Я" в Ліцеї №19 💛❤️💚 ШКОЛА РАДОСТІ 

була проведена онлайн виставка фотоколажів

 "Я І МОЇ ДРУЗІ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ" 

серед здобувачів освіти 1-9 класів. 

Головне гасло заходу:

"Здоров'я - це найдорожчий скарб!"

Ліцей #19 💚💕💛 ШКОЛА РАДОСТІ  

в рамках тижня "МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ'Я" 

проводить флешмоб серед учасників освітнього процесу:

- "Відпочинок на свіжому повітрі" 1-2 класи

- "Смачно та корисно" 3-6 класи

- "Вітамінний каламбур" 7-8 класи

- "Тренуємося разом" 9-11 класи

ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!!!

#Ліцей19_обравАльтернативу

ЛІЦЕЙ #19 приєднуються до флешмобу

 #НевдарАпідтягнись в рамках 16днів проти насилля 

ВІДЕОВІДКРИТТЯ 

ТИЖНЯ "МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ'Я" - 

"МИ СИЛЬНІ ТА НЕЗЛАМНІ"

ЛІЦЕЮ #19 💛💞💚 ШКОЛА РАДОСТІ м.ПАВЛОГРАДА.

Учнівське самоврядування "АЛЬТЕРНАТИВА" разом з учителями Ліцею #19. 

РАЗОМ - МИ СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Цього року ми вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України, яка супроводжується геноцидними практиками проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

     В умовах повномасштабної війни один із ключових способів вшанувати пам’ять убитих голодом  – долучитися до акції «Запали свічку» та закликати українців і людей по всьому світу засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

26 листопада, о 16:00, учасники освітнього процесу Ліцею #19 долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.

   Напередодні цього дня класні керівники Ліцею #19 провели інформаційну годину "ГОЛОДОМОР 1932-1933. ПАМ'ЯТАЄМО РАЗОМ".

   Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.

    Ліцей #19_ПАМ'ЯТАЄМО РАЗОМ

                              #знайнаших!                                

 ☘📖☘ Вітаємо переможців конкурсу патріотичних закладок "ЧИТАЄМО.ПЕРЕМАГАЄМО!"☘📖☘серед учнів 3-4 класів:

Карпенко Анастасія-3Б,

Жарік Роман-4В, 

Носань Оля-4В, 

Волошинська Вероніка-3В,

Бондаренко Дар'я-4В.

Креативність і фантазія всіх учасників вражає!  🤩👌Ваші вподобайки вибрали НАЙКРАЩИХ! 

💛💞💚ЛІЦЕЙ #19 ШКОЛА РАДОСТІ

"Здоров'я мати - вік біди не знати!" 

В.О. Сухомлинський.

В рамках тижня "МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВ'Я" в Ліцеї №19 💛❤️💚 ШКОЛА РАДОСТІ була проведена онлайн класна година "ГОЛОВНЕ - ЦЕ ЗДОРОВ'Я". Мета заходу - сформувати у здобувачів освіти потребу в здоровому способі життя, занятті спортом та вживанні корисної їжі. Показати шляхи підтримки і зміцнення здоров'я, виховувати непримиренне ставлення до шкідливих звичок. Здоров'я має стати основним трендом підтростаючого покоління! Бережіть своє здоров'я!

Клікніть на картинку знизу та побачите фотосвітлини здобувачів освіти!

В рамках Всеукраїнської акції 

"16 днів проти насильства" в Ліцеї №19 💚❤️💛 ШКОЛА РАДОСТІ 

була проведена онлайн година спілкування "Розкажи всю правду" в 1-4 класах, "Насильство. Види насильства" в 5-9 класах, "Ні! Насильства над жінками" в 10-11 класах. Головна мета - привернення уваги здобувачів освіти до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насильства або спровокувати його вчинення.

Щорічно, 21 листопада, 

в Україні відзначається День Гідності та Свободи. 

В Ліцеї №19 💛❤️💚 ШКОЛА РАДОСТІ була проведена онлайн інформаційна хвилинка, присвячена цьому святу. Головну увагу було приділено важливим віховим подіям в історії незалежної України, які показали світу, що українці сміливо відстоюють свої демократичні права – це Помаранчева революція та Революція Гідності. У цей день вшановують мужність та патріотизм українців, які стали на захист демократії та подали гідний приклад прийдешнім поколінням.

Вітаємо чудових дівчат з перемогою у ІІ (міському) турі 

Всеукраїнського конкурсу літературних творів 

"ОДА ЮНИМ ОЛІМПІЙЦЯМ УКРАЇНИ" у 2022-2023 навчальному році:

- КОПИТЬКО АНАСТАСІЮ, ученицю 11-А класу;

- КРАВЧЕНКО АНАСТАСІЮ, ученицю 10-А класу.

ЛІЦЕЙ #19 ПИШАЄТЬСЯ СВОЇМИ УЧЕНИЦЯМИ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 💛💞💚

В рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою

 "БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ"

 учнівське самоврядування ЛІЦЕЮ #19 відвідали філію Автотранспортного навчального центру (АТНЦ) (автошколу біля арки), директором якого є ГОЛОВІНОВ ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ. Викладач теоретичного курсу, АВЕРЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ ЮРІЙОВИЧ, ознайомив представників учнівського самоврядування з автошколою та розповів про правила безпеки дорожнього руху, акцентуючи увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров'я дітей в процесі дорожнього руху.

💛💞💚ЛІЦЕЙ #19 ШКОЛА РАДОСТІ БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ

ЛІЦЕЙ #19 💚💞💛ШКОЛА РАДОСТІ 

вітає ученицю 11-А класу ПЛЮСНІНУ ВАЛЕРІЮ 

з отриманням стипендії міського голови А.О. ВЕРШИНИ. Лера бере активну участь в житті ліцею, є відмінницею та призеркою Всеукраїнських олімпіад, очолює міністерство юстиції учнівського самоврядування "АЛЬТЕРНАТИВА", постійно здобуває призові місця у співочих та творчих конкурсах, є патріоткою ліцею і просто чудовою дівчиною!

#ЛітературнийКалендар         

 ☘📖☘   #300річчяГригоріяСковороди  в бібліотеці Ліцея19 для учнів 9-Б і 9-А класів відбулась презентація пізнавальної вікторини "СУЧАСНІШИЙ ЗА СУЧАСНОГО " де учасники  познайомились з цікавими епізодами життя українського Пророка, склали пазли з висловами Філософа і висловили свої думки з їх розуміння. ☘📖☘                

З задоволенням прослухали вірш вчителя Ліцея19  Ольга Федорченко  присвячений Григорію Сковороді 😊👌                 

Відеофлешмоб до 300-річчя 

з дня народження 

Григорія Сковороди 

"Вже 300 років на вустах його ім'я"

Авторський вірш 

Федорченко Ольги Сергіївни, учителя української мови та літератури, 

у виконанні здобувачів освіти 9-х класів Ліцею№19 Павлоградської міської ради


Авторський вірш Федорченко Ольги Сергіївни.mp4

До річниці з дня народження Григорія Сковороди  в 11-В класі ЛІЦЕЮ #19 

на уроці української літератури був проведений онлайн-захід під назвою 

«Цитати Григорія Сковороди»

    Здобувачі освіти переглядали відеоролик про філософа, виконували інтерактивні вправи, складали онлайн-пазли.

До річниці з дня народження Григорія Сковороди у 10-Б класі ЛІЦЕЮ #19

 на уроці української літератури було проведено круглий стіл - обговорення притчі філософа  

"Убогий жайворонок"

    Здобувачі освіти із задоволенням залучилися до роботи: самі створювали презентації, активно обговорювали зміст, давали відповіді на проблемні питання твору, дискутували.

До 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди 

серед учнів 8-их класів ЛІЦЕЮ #19 було проведено захід 

"Познайомся з філософом і перевір себе на уважність".

Здобувачі освіти разом з учителями української мови та літератури познайомилися з життєвим шляхом українського мислителя, заочно відвідали визначні місця, де проживав і працював Г. Сковорода.

З нагоди відзначення 300-річного ювілею 

Г. Сковороди класні керівники 5-7 класів  Ліцею #19 провели онлайн інформаційну хвилинку "Обличчя української історії. Г. Сковорода" про педагогічну, літературну та філософську спадщину , яку залишив сучасникам мудрець. Презентацію підготувала, учитель української мови та літератури Новікова Діана Євгенівна. 

     Також в бібліотеці була відкрита книжкова виставка-персоналія до 300-річчя Григорія Сковороди.

18 листопада,

 Ліцей №19 ШКОЛИ РАДОСТІ провів онлайн ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК "БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ" в рамках другого етапу щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою "БЕЗПЕКА НА ДОРОГАХ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ". 

16 ЛИСТОПАДА -

 Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідань, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

Толерантність – це вміння людини ставитись без агресії до думок інших людей, до їх способу життя, віросповідання, звичаїв, традицій, ідей і почуттів.

 ЛІЦЕЙ #19 💛💞💚 ШКОЛИ РАДОСТІ проводе флешмоб "ТОЛЕРАНТНІСТЬ-ЦЕ..." 

під хештегом #Ліцей19_толерантність

Ліцей #19💛💞💚 

не обійшов стороною і наших ВЕТЕРАНІВ ОСВІТНЬОЇ ПРАЦІ!

   До Дня Доброти ветерани Школи #19 отримали продуктові набори. Ми завжди пам'ятаємо та цінуємо їхній внесок до нашої спільної праці у вихованні майбутнього покоління. 

    Бажаємо їм міцного здоров'я, життєвого оптимізму, 

сімейного затишку та мирного неба над головою. 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 

13 листопада Всесвітнього дня Доброти (World Kindness Day), 

датою для якого був вибраний день відкриття в 1998 році в Токіо 1-ї конференції Всесвітнього руху доброти (World Kindness Movement). Сьогодні поширюється Всесвітній рух за доброту. Прагнення виявляти доброту надихає людей відповідати добротою і передавати її іншим.

ДОБРІ ЛЮДИ –

живуть на 9 років довше,

хворіють у 2 рази рідше,

покращений імунітет і здоровіше серце.

ДОБРОТА – це ласкаве, співчутливе, турботливе ставлення до людей. Це терпимість, такт, це світло.

Добро наповнює життя людини сенсом, сенс який буде вас супроводжувати протягом усього життя. Закликаємо кожного до творення добра! І всім бажаємо довголіття!

«Спробуйте бути хоча б трохи добрішими – і ви побачите, 

що будете не в змозі зробити поганий вчинок». 


ДЕНЬ ДОБРОТИ В ЛІЦЕЇ #19! 

Не залежить ДОБРОТА від зросту, 

Не залежить ДОБРОТА від віку. 

ДОБРОТА з роками не старіє, 

ДОБРОТА, як сонце, гріє. 

9 листопада 2022 року 

наша держава відзначає День української писемності та мови. Колектив Ліцею №19 Павлоградської міської ради проводив цей день в особливій атмосфері.  Здобувачі освіти нашого навчального закладу  інсценізували казку про українську мову (паралель 6-х класів),  учні 7-Б класу ініціювали відеофлешмоб "Я напишу", діти 8-11 класів та вчителі писали разом зі спільнотою українців радіодиктант  національної єдності, метою якого є об'єднання людей навколо України в усьому світі.

Вивчаймо солов'їну!

Плекаймо рідну мову!

Об'єднуймося заради Перемоги!

3.mp4
1.mp4
2.mp4

20 жовтня 2022 року

відповідно до річного плану роботи комунальний заклад вищої освіти "Дніпровська академія неперервної освіти" Дніпропетровської обласної ради провів круглий стіл "ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ: ЯКОЮ ЇЙ БУТИ?", керівником якого була МАРТИНЕНКО ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА.

 На захід були запрошені керівники та працівники закладів освіти Дніпропетровської області, в тому числі і наш ліцей (директор Мажара Станіслав Володимирович). Досвідом роботи з даного питання поділилася заступник директора з навчально-виховної роботи ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА МАКОГОН.

  Організатори висловили велику подяку за співпрацю, партнерство в обговоренні актуальних питань МАЖАРІ СТАНІСЛАВУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ, МАКОГОН ЛЮДМІЛІ МИКОЛАЇВНІ, ЯНЦ ЮЛІЇ МИКОЛАЇВНІ, ПРОНІНІЙ АННІ СТАНІСЛАВІВНІ!

20 квітня 2022 року 

здобувачі освіти Павлоградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #19 взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Зоологічна галерея", який проводився з метою актуалізації уваги учнівської молоді до вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної діяльності охорони навколишнього середовища, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин.

Переможцями стали Баландіна Аліна, учениця 9-А класу, та Кролевецька Катерина, учениця 9-Б класу.

18 серпня 2022 року відбувся Всеукраїнський етап, де Кролевецька Катерина посіла І місце.

Згадаймо слова українського класика Максима Рильського:

Люби природу

Не як символ душі своєї.

Люби природу не для себе,

Люби для неї!

Пишаємося нашою молоддю, яка усвідомлює важливість дбайливого ставлення до матінки-природи!

#ДеньУкраїнськоїПисемностіТаМови ☘📖☘

Звичайний день, та все-таки — чудовий.

Сьогодні згадуємо мову пелюсткову,

Свою найкращу, рідну, світанкову,

Чарівну і барвисту, ніжну і пречисту,

Багату, світлу, гарну, променисту,

Яку нам ця Земля усім подарувала,

Найкраще, найдорожче все, що мала.

Віками нею предки наші розмовляли,

Рід з нею на вустах оберігали.

Бо мова — код народу, мова — це святиня.

Вона в усі часи нам Берегиня.

І поки рідну мову вчать і знають люди,

То Україна процвітати буде.

Гуртом тримаймось, люди, а не по одинці,

І будьмо в світі справжні українці!

І українською в країні розмовляймо,

А в душах волю, честь і гордість маймо!

#КнигаВихідногоДня☘📖☘      

Пориньте в світ сучасного фентезі     ☘📖☘ЦІКАВОГО СІМЕЙНОГО ЧИТАННЯ!

#ЛітературнийКалендар☘📖☘

Вітаємо ІРЕН РОЗДОБУДЬКО! ☘🌺☘

Книги її дотепер регулярно презентуються в Україні, пише не тільки прозу, але й поезію. Потужність та різноплановість літературного таланту мисткині справді вражають. Теми та жанри її творів є дуже різними – від детективних романів і до психологічних драм.Ірен Роздобудько — володарка відзнак «Коронація слова»(тричі), «Золотий письменник України".

🍁 Ірен Віталіївна не забуває і про юних читачів. Книги «Життя видатних дітей», «Коли оживають ляльки» відразу завоювали прихильність серед дітей і їхніх батьків. Ірен Роздобудько – успішний український письменник, в арсеналі якого і книжки, деякі з них – для дітей, і кіносценарії.☘📖☘Запрошуємо до читання.

#ЛітературніКанікули ☘📖☘       

                     ВІДПОЧИВАЄМО ЦІКАВО!                            

 🍁🧸🪅🧩🍁До вашої уваги три веселих,казкових вікторин,які можна проводити під час канікул.

Відеоогляд книжкової виставки-запропрошення

 "Читаймо українською!" для учнів 4-8 класів 

Книжкова виставка -запрошення "Читаймо українською! Книги з українською душею" 

Презентація пізнавальної вікторини до 300-річчя Григорія Сковороди 

"Культові Українці: позначені гривнею" 9-А клас 

Участь в онлайн-конкурсі " Не сподівайтеся позбутися книжок" учнями 6-Г класу 

#ВсеукраїнськийМісячникШкільнихБібліотек ☘📖☘ 

Селфі-рекомендація "Моя осіння книга: сподобалась!" 🍁📖🍁 серед учнів 10 -11класів  Ліцей 19

 🍁🍂🍃Осінь  - пора   читання і дуууже красивих фото! 🍁📖🍁ЗАПРОШУЄМО ДО ЧИТАННЯ!  ☘📖☘

#КнигаВихідногоДня ☘📖☘              

 ЦАРСТВО ЯБЛУКАРСТВО              Сашко Дерманський   ☘📖☘            21 жовтня у світі відзначають Всесвітній день яблук!🍏🍎

  Яблуко входить в трійку найбільш популярних фруктів, після манго🥭 і бананів.🍌

  У всьому світі святкують 🎉неофіційні «дні яблука». У США 🇺🇲 – це 20 лютого, у Великобританії 🇬🇧- країні сидру - 21 жовтня.

  Православні ж християни щороку 19 серпня святкують релігійне свято Преображення Господнього, яке у народі ще називають Яблучним Спасом, святом приходу осені.🍁В цей день освячують яблука🍎 і всі серпневі плоди🍐, які не можна було куштувати до цього.

  Яблуку🍏 належить важлива роль у МІФОЛОГІЇ. 

📍За біблійною легендою, Адам і Єва були вигнані з райського саду за те, що скуштували заборонений плід, яким було яблуко. 

📍Відповідно до грецької міфології, золоте яблуко стало причиною Троянської війни. З тих часів ми знаємо вислів «яблуко розбрату». 

📍Відомо нам і про золоті яблука вічної молодості, які намагався добути Геракл в садах Гесперід.

   ☝️🍏ЯБЛУЧНІ ЦІКАВИНКИ 

🔺Яблуня🌳 родом з Малої Азії, звідки переїхала до Палестини і Єгипту, а звідти до Європи.

🔺Яблука почали вживати в їжу понад 8,5 тисяч років тому.

🔺Про чудові смакові та цілющі властивості яблука писали ще в рукописах📜, знайдених у єгипетських пірамідах і гробницях.

🔺Яблука були улюбленим фруктом стародавніх греків і римлян, вони символізували любов.♥️ 

🔺Для стародавніх кельтів з'їсти яблуко🍏 означало отримати знання предків і, в результаті, безсмертя, а в міфології скандинавів цей фрукт був їжею богів.

🔺На території стародавніх слов'ян було так багато диких яблунь🌳🌳, що мандрівники називали її «яблуневим царством». На території сучасної України вперше яблуневі сади були закладені за Ярослава Мудрого в Києво-Печерській Лаврі.

🔺Яблуко🍏було мірою багатьох речей, і коли в середньовічній Європі з'являвся черговий заморський «фрукт», його насамперед порівнювали з яблуком: помідор🍅 називали «золотим яблуком», а картоплю🥔 — всього лише «чортовим». Апельсин🍊 голландці назвали appelsien, тобто «китайським яблуком».

🔺Саме йому ми зобов'язані появою губної помади💄(її назва походить саме від французького pomme — «яблуко»): відомий кардинал Рішельє дуже любив запах стиглих яблук, і одного разу попросив аптекаря приготувати з них бальзам для губ.

🔺У першого президента США Джорджа Вашингтона було досить незвичне хобі – він приходив у свій сад і обрізав яблуні. Таке заняття допомагало йому зняти стрес.

🔺До речі, опуклість на передній поверхні шиї у чоловіків (борлак) називається "адамовим яблуком».

   🧐 ВАЖЛИВА РОЛЬ ЯБЛУКА🍎 І В НАУЦІ 🔬

☑️Ще здавна алхіміки, зауваживши, що серцевина розрізаного впоперек яблука нагадує п'ятикутну зірку, використовували яблуко як символ знань.

☑️За відомою легендою, Закон всесвітнього тяжіння був відкритий Ньютоном, який начебто спостерігав, як в саду падають яблука.

☑️Карл Шеєле 1785 року з нестиглих яблук виділив нову органічну кислоту, яку назвав яблучною.

☑️Яблуко, яке стало символом сучасної епохи, зображено на логотипі компанії Apple-найвідомішої компанії, що займається інформаційними технологіями.

   🔎Широко розповсюджене яблуко🍏 в ГЕОГРАФІЧНИХ НАЗВАХ І ГЕРАЛЬДИЦІ.⚜️

✅Яблуко зображено на 80-ти офіційних гербах.

✅«Велике яблуко» (англійською The Big Apple) — прізвисько Нью-Йорка. Виникло у 1920-х роках минулого століття.

✅Казахська назва колишньої столиці Казахстану — Алмати — перекладається як «Яблуневий».

 ✅ В багатьох країнах і містах встановлені пам'ятники яблуку і яблуні.

    ☝️ЦІКАВА СТАТИСТИКА :

🍎Найважче яблуко, коли-небудь вирощене, важило близько 1,5 кг, найменші яблука величиною з горошину. Їх називають «райки».

🍏Яблука не тонуть у воді, бо 20-25 % їхньої маси становить повітря.

🍎Неймовірно, але у світі число сортів і різновидів яблук сягає 8 тисяч.

🍏🌳Яблуневі сади покривають на поверхні нашої планети площу близько п'яти мільйонів гектарів. Кожне друге плодове дерево на Землі - яблуня.

🍎Пальму першості по виробництві яблук має Китай, срібло отримує США. У Європі найбільшу кількість яблук вирощує Польща.

📖🍏Цей фрукт у 1976 році потрапив у Книгу рекордів Гіннесса. Американка протягом майже 12 годин очищала яблуко від шкірки і тим самим встановила незвичайний рекорд. Шкірка плоду становила 52 метри 51 сантиметр.

  ⚕️ ЯБЛУКА🍎🍏 ЦІНУЮТЬ ЗА ЦІЛЮЩІ ВЛАСТИВОСТІ,

📎Яблука вважаються природним антиоксидантом, тому регулярне їх вживання (3-4 штуки в день) сприяє профілактиці вірусних і інфекційних захворювань.

📎 Вони містять в собі велику кількість вітамінів Е, К і вітамінів групи В. Яблука багаті залізом, натрієм, калієм, цинком, пектином і йодом.

📎 Не дарма англійці кажуть :« Пам'ятайте: одне яблуко в день зробить вашого лікаря безробітним».

📎Однак попри безліч корисних речовин і вітамінів, яблуко містить у собі і смертельну отруту — ціанід. Він може бути небезпечним для здоров'я лише в тому випадку, якщо з'їсти 200 штук яблучного насіння за раз.

   Для українців 🇺🇦 яблуко🍎 - символ родини👪, сімейних традицій, законів природи, здоров’я, життєвих сил, знання та мудрості.

  ☝️Цей плід 🍏давно став не лише символом, але й героєм пісень і казок.

  ☑️А хто ж не чув прислів'я: "Яблуко від яблуні далеко не падає" (які батьки - такі й діти), "Кисла яблуня солодке яблуко не вродить" (яка родина - такі й діти) !?

☑️Міфологічні та фольклорні сюжети, пов'язані з яблуками, використані в багатьох творах живопису та скульптури, а також літературних і музичних творах.

☑️На своїх полотнах 🖼️ їх  зобразили Катерина Білокур, Марія Приймаченко, Іван Марчук, у віршах - Максим Рильський та Дмитро Павличко. А які чудові яблука в кінофільмі "Земля" Олександра Довженка!

📗 Сашко Дерманський вигадав для дітей навіть цілу країну - "Царство яблукарство", а Галина Вдовиченко у своєму романі  "Пів яблука» уявляє, що це магічний предмет, який здійснює найзаповітніші бажання.

 ❗Тож не дивно, що ми так любимо і шануємо цей фрукт ! Смакуйте яблуками🍎🍏 та перегортайте сторінки улюблених книжок 📚!

#ЛітературнийКалендар        

Сьогодні святкує день народження Зірка Мензатюк — одна з найулюбленіших письменниць української малечі, авторка двох повістей «Дике літо в Криму» і «Таємниця козацької шаблі».

«Попри все діти лишаються дітьми, з їхньою ранимістю, про яку письменник ніколи не забуде, з бажанням посміятися, з любов‘ю до таємничих, загадкових речей.

Їм потрібні твори, які несуть надію, допомагають перебути лихоліття, не зламавшись під його тягарем, не давши перетворити себе на жертву. Водночас дітям потрібні й веселі, сонячні, світлі книжки, що аж бризкають сміхом і наповнюють радістю». — Зірка Мензатюк.  Щиро вітаємо!

#ЦейДеньВІсторії

       21 жовтня виповнюється 350 років з дня народження ПИЛИПА ОРЛИКА   — Гетьмана Війська Запорозького у вигнанні (1710-1742), українського політичного, державного і військового діяча, одного з упорядників першої у світі Конституції.   

       У 1710 році Пилип Орлик склав « Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького » – документ, який назвали Конституція Пилипа Орлика. Цей документ  вважають першою Українською Конституцією, а також однією з перших конституцій у Європі.

       Конституція обмежувала привілеї гетьмана та старшини, вирівнювала козаків у правах, зберігаючи при цьому окремий статус запорожців. Окрім того, передбачала політичну незалежність України від Московії та розбудову незалежної української Церкви.       

Пилип Орлик не був  «людиною шаблі», а був високоосвіченим представником козацької старшини, шляхтичем і соратником-інтелектуалом Мазепи. Звідси його розуміння потреби ухвали документу, який би регулював порядок і гарантував вольності в Гетьманщині після того, як вона – за його задумом – мала б стати самостійною.

    «Конституція Орлика – це один із якорів української ідентичності. Для українців 21-го сторіччя цей документ є одночасно і дороговказом, адже в ньому є багато положень, які є актуальними і до цього часу. Виклики для влади і для суспільства часом є аналогічними, які були на початку 18-го століття, – каже історик Алфьоров. – Ця Конституція промовляє нам, що ворогом України є Московська держава, яка нападає, пригнічує, обкрадає Україну і обмежує її права. Не дивлячись на те, що цьому документу понад 300 років, він нас подумки змушує замислитись, що ті старі виклики нікуди не щезли й сьогодні».

       Конституція Пилипа Орлика відома на весь світ, а сам він чітко асоціюється з боротьбою українців з ненависною диктатурою Москви.

#ВсеукраїнськийМісячникШкільнихБібліотек 

Конкурс патріотичних закладок серед учнів 3-4 класів Ліцею19 "Читаємо.Перемагаємо!"    

 Майстер-клас по виготовленню браслета "Я люблю Україну" учасники - учні 1А,1Б,1В,1Г, 2А,2Б,2В,2Г класів Які чудові браслети зробили! НАШІ ДІТИ НАЙКРАЩІ! 

    Ця історія народилася з любові та проросла з старої волинської легенди, яку мені малій розповідав мій дід Петро, який був мені за тата і за дідуся. Багато дідових казок-притч-легенд проросло в мені та стало книжками. І тому я - Корній, як письменниця, бо це повага та вдячністю моєму славному щедрому Роду за прасвіт вірувань-обрядів-ритуалів-філософії, самобутньої і неповторної.

   І хоч ця історія писалася на замовлення сина, йому тоді було десять років, присвячена вона Петру Корнію, моєму дідусеві, учителю та філософу. І не випадково головний персонаж цієї історії хлопчина Петрусь, з непрОстого роду особливих. (від автора) книга є в бібліотеці

#ЛітературнийКалендар 

6 жовтня  - день народження  ІВАНА  КОЧЕРГИ, одного  із найцікавіших українських драматургів XX ст. Він залишив сценічну спадщину, багату на естетичну і філософську думку. Людинолюб-мрійник і драматург-мислитель, який завжди сповідував незалежність мистецьких принципів, він, попри несприятливість доби, творив драматичну класику, що витримала найтяжче випробування часом.

       Писав І. А. Кочерга багато і постійно. Він - автор книг про перших князів Київської Русі: «Святослав», «Володимир» із серії «Рюриковичі». У ряді п'єс на сучасні теми («Підеш - не повернешся», «Ім'я», «Екзамен з анатомії», «Нічна тривога», і ін.) він виступив за високі ідеали моралі, за довіру до людини, виховання в ньому громадянського обов'язку.

        Автор драматичних поем «Ярослав Мудрий» та «Пророк», драми «Істина»  був нагороджений 2 орденами й медаллю. Всі кращі його твори пройшли випробування часом і стали щедрим набутком нових поколінь шанувальників його таланту.

 #поезіясьогодення                                                   

Коли закінчиться війна

Я розцілую всі ікони.

Присяду в хаті край вікна

І буду чуть церковні дзвони.

І буду гладити лице.

Сльоза покотиться - піймаю.

І кожен клаптик чебрецем

В душі своїй повистеляю.

І я наплачусь досхочу.

Сльозами вмию всі могили.

Зварю відвар із перстачу

І вип"ю келишок для сили.

І вип"ю другий щоб від ран

Не залишилося і сліду.

Наллю наливки повний збан

І понесу її сусіду.

Ми будемо удвох мовчать.

Хміліти разом й тверезіти.

Ми будем пошепки кричать

І в небо кидать жовті квіти.

І сині айстри розцвітуть

На полі битви під Херсоном.

Червоні маки проростуть

Під Києвом над збитим дроном.

Коли закінчиться... Коли...

Усі говорять, що нескоро.

Але готую я столи

І промовляю - скоро, скоро.

Ще день, ще ніч. Та й ще зима.

А там весна і перші грози.

Коли закінчиться війна

Я вам нарву

букет мімози!!!

                    #ВсеукраїнськийМісячникШкільнихБібліотек                     

 #ЛітературнийКалендарЧитача

​​2 жовтня 1906 року – у місті Охтирка на Сумщині народився Іван Багряний (справжнє ім’я Іван Павлович Лозов’ягін), поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч.

У молоді роки вчителював (викладав малювання), обіймав низку посад в різних організаціях, працював на шахтах Донбасу. Писав вірші, здійснив поїздку по Україні. Деякий час навчався в Київському художньому інституті, який не закінчив через фінансову скруту та політичну неблагонадійність.

  Входив до опозиційного літературного об’єднання «МАРС» («Майстерня революційного слова»), його твори нещадно критикувалися за принципову українську позицію. Віршована поема «Ave Maria» (1929) була заборонена цензурою, а історичний роман у віршах «Скелька» (1930) спричинив звинувачення «в проведенні контрреволюційної агітації». 16 квітня 1932-го заарештований. Провів 11 місяців в одиночній камері внутрішньої тюрми ГПУ, засуджений на три роки заслання на далекий Схід, звідки намагався втекти, але був спійманий. За спробу втечі отримав новий термін (ще 3 роки).

  Після повернення, 16 червня 1938-го заарештований вдруге – цього разу за «участь у націоналістичній контрреволюційній організації». Обвинувальний вирок не підписав і після двох років в’язниці (83 дні провів у камері смертників) восени 1940-го через брак доказів був випущений на волю. Пережите описав в автобіографічному романі «Сад Гетсиманський» (1950) – творі, що на два десятиліття випередив знаменитий «Архіпелаг ГУЛАГ» Олександра Солженіцина.

  Під час німецько-радянської війни переїхав у Галичину, приєднується до українського підпілля. Працював у референтурі пропаганди, брав участь у створенні Української Головної Визвольної Ради, розробляв програмові документи. Написав романи «Тигролови» («Звіролови»), «Люба», поему «Гуляй-Поле».

В 1945-му емігрував до Німеччини. Його памфлет «Чому я не хочу вертатися до СРСР?» (1946) набув великого розголосу і став одним із тих документів, що змінили на Заході ставлення до проблеми «переміщених осіб». Редагував газету «Українські вісті», заснував Українську революційно-демократичну партію (1948), був головою виконавчого органу Української Національної Ради і заступником президента УНР. Виступав за консолідацію українського патріотичного руху.

Помер 25 серпня 1963-го в Новому Ульмі (Німеччина). Незадовго перед тим висувався на Нобелівську премію з літератури.

ЗНАЙ НАШИХ!

Ліцей #19 ШКОЛА РАДОСТІ провів флешмоб вдячності

"НАШІ ВЧИТЕЛІ НЕЗЛАМНІ ТА СТІЙКІ!"

Дорогі вчителі!

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти! Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

О, вчителі! Невже ви не втомились

У юні душі сіяти зерно?

Для цього ви на світі і з'явились,

Щоб в учнях буйно проросло воно.

О, вчителі! І слів не підібрати,

Епітетів, метафор, порівнянь,

Щоб вдячності рядочки проказати

За те, що щедро віддаєте нам.

О, вчителі! Прекрасного ви гідні,

Бо вибрали в житті свою мету;

І нині я за всіх скажу: - Спасибі, рідні,

За вашу місію подвижницьку й святу!

#Деньучителя_2022

15-18 вересня 2022 року Ліцей #19 приймав участь у міському флешмобі до Дня Міста!

 Нам - 238 років!

ЗІ СВЯТОМ РІДНЕ МІСТО!

Згадаємо щасливі та приємні моменти з святкування ДНЯ МІСТА!

#Павлоград_PROщасливіспогади

МИ СИЛЬНІ ТА НЕЗЛАМНІ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!


Ліцей #19 провів флешмоб "ГЕРОЇ СПОРТИВНО ФРОНТУ"

 до Дня фізичної культури та спорту,

 присвячений ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ! СЛАВА ЗСУ!

#Ліцей19рухаємосяразомдоперемоги


1вересня 2022 року, Ліцей #19 провів флешмоб

 "МИ СИЛЬНІ ТА НЕЗЛАМНІ"

 під хештегом

#Ліцей19готовийдонавчання

Ми готові!Нас не зламати!

#Ліцей19готовийдонавчання 

Шановні учасники освітнього процесу!

Ліцей #19 Павлоградської міської ради вітає вас з ДНЕМ ЗНАНЬ!

Ми розпочинаємо новий 2022/2023 навчальний рік!

МИ СИЛЬНІ ТА НЕЗЛАМНІ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Ліцей#19ШколаРадості

Вітаємо учня 6-А класу, ФЕДОРЧЕНКО ІГОРЯ, 

переможця міського творчого конкурсу 

«Моє оповідання про рідну Україну» до Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України!

Молодець! Так тримати!

ГОРДІСТЬ РОДИНИ,ШКОЛИ,УКРАЇНИ!


Вітаємо наших випускників 2022 року з досягненням найвищого балу в Національному мультимедійному тестуванні:

1. САВАРІНУ ДАРИНУ (математика 200 балів) ученицю 11-А класу, вчитель Сазанова О.Д.;

2. ДЕРЮГУ ВАДИМА (математика 200 балів) учня 11-А класу, вчитель Сазанова О.Д.;

3. АНДРУХОВУ ЄЛИЗАВЕТУ (історія. математика  200 балів) ученицю 11-Б класу,

      вчителі Осока Н.А., Бєліч Т.Л.;

4.ЯВОРСЬКУ ОЛЕКСАНДРУ (математика  200 балів) ученицю 11-Б класу, вчитель Бєліч Т.Л.

     Попереду студентські роки, хай вони будуть безтурботними і незабутніми!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, йти вперед!

Ви- найкращі!Ми пишаємося вами!


Вітаємо  учителя музичного мистецтва  Олексія Івановича 

з перемогою у  Міжнародному вокальному конкурсі!!!

Школа Радості #19 м.Павлограда  

приєдналася до обласного фізкультурного 

відео (онлайн) флешмоба 

"ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ"  УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!

                                            

Юні художники Школи Радості #19 взяли участь у міському конкурсі дитячих малюнків з нагоди Міжнародного дня захисту дітей під гаслом: "Я МАЛЮЮ МИР"!

Вітаємо всіх учасників, які малювали МИР!

Дякуємо нашому вчителю образотворчого мистецтва Кальмус Олені Олександрівні!

Дякуємо організаторам, Павлоградській міській раді, за дипломи та солодощі!

ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ! МИ ЗА ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Фото події за посиланням

https://www.facebook.com/groups/820974608649021



Всіх дітей вітаємо з ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ! 

Бажаємо барвистого і доброго світу навколо. 

Нехай завжди буде радість в житті і багато всього цікавого. 

Бажаємо, щоб і дорослі, і діти завжди залишалися на одній хвилі веселощів, допитливості і мрійливості.

 І нехай наші діти посміхаються, нехай кожен день їх балує і дивує!

МИ ЗА ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ!

Свято було засноване в 1949 році, вперше його відзначили в 1950. В офіційному українському календарі воно з’явилося в 1998 році. У 2022 році в Україні цей день особливо важливий, оскільки в нашій країні йде повномасштабна війна, в якій страждають у тому числі й діти.

Діти – квіти життя, і лише ми – дорослі, можемо забезпечити їм щасливе та безтурботне дитинство.

Звичайно, 2022 рік не порівнюється з попередніми, проте якщо у вас, дорослі, є можливість подарувати дитині щасливий день – зробіть це. 

Не варто забувати і про те, що в душі ми всі діти, тож проведіть цю дату весело.

До того ж, 1 червня не лише свято, а й перший день літа.


17 лютого ШКОЛА РАДОСТІ #19 

вперше на державному рівні взяла участь у проведенні уроку медіаграмотності 

з метою формування у здобувачів освіти Нової Української Школи медіаінформаційної грамотності.

Створювали кардмейкіни, досліджували медіаджерела, проводили дідактичні ігри 

"Отримую чи передаю".

www.facebook.com/groups/820974608649021/permalink/1162079111205234/ 

17 лютого - ДЕНЬ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ! 

Від щирого серця Школа Радості #19 дарує доброту всім людям!!!!

Хай світом править доброта!

                                       В. Сухомлинський

www.facebook.com/groups/820974608649021/permalink/1162067934539685/ 

ШКОЛА РАДОСТІ #19 м.Павлограда Дніпропетровської області приєдналася до Всеукраїнського флешмобу з виконання Державного Гімну України.

Гімн пролунав на гучному зв'язку у виконанні школярів та педагогів! Єднаємося!

#школарадості19деньєднання

#UAразом

16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Президент України Володимир Зеленський видав указ про створення нового державного свята - 

ДНЯ ЄДНАННЯ, яке відзначатимуть щороку 16 лютого.

Свято встановлено в Україні з метою об'єднання українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах гібридних загроз та здатності витримати інформаційний тиск.    

Об’єднаймося  ж усі навколо спільної мети – процвітання Україні та всіх, хто живе на її землі! Миру нам усім і духовного зростання, братаймося, єднаймося на благо та славу України.

ШКОЛА РАДОСТІ #19 запрошує здобувачів освіти, вчителів, батьків та всіх небайдужих взяти участь у флешмобі!

#школарадості19деньєднання

Владислав, учитель української мови та літератури Наталія Подольна, взяли участь в Арт-Челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!» у номінації «Реп-біографія Лесі Українки». Просимо їх підтримати: переглянути відео за посиланням і поставити 

День Всіх Закоханих ...

     Акція Дарування книг  стартувала... раніше запланованого! Приємно бачити щирість дитячих сердець. Всі читайлики раді будуть познайомитися  з подарованими книгами і побачать хто їх подарував. Хай буде книжково! 

     Різдвяна зірочка

Першокласники ГПД ЗШ№19 до нового року підготувались! Спочатку  була гра "Заблукала мишка з книжки", потім майстер-клас в бібліотеці "2021-рік білого металевого бичка". І казку "Солом'яний бичок" пригадали..... . Було цікаво! 

Большинство людей ассоциируют школьные годы с радостью, счастьем и беззаботностью. И с этим сложно не согласиться. Особенно после посещения депутатами политической партии "ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА ЗА ЖИЗНЬ" самой Радостной и душевной школы √19 в преддверии праздника Святого Николая. Ученики и руководство школы встретили нас зажигательными танцами, песнями и провели экскурсию по новогодним фотозонам. Сразу чувствуется взаимная любовь и уважение между ними. Детвора искренне гордиться своей школой, своими учителями, в которой царит атмосфера счастья, теплоты и добра. Ведь счастливые дети вырастают в счастливых взрослых. По поручению Святого Николая мы передали детям сладкие подарки, которым они были рады. Всех поздравляем

с наступающими Новогодними праздниками! Всего самого наилучшего в новом году! 

Спортивна Гордість школи #19: старша школа!

Спортивна Гордість школи #19: середня школа!

"Спортивний бум" 

Школи Радості #19

Участь у обласному конкурсі "Духовна криниця українських традицій".

Назва проєкту "Рідне місто в об'єктиві"

Свято Першого дзвоника!!!!

01.09.2021р -  це день, коли діти знову  повернулися до своїх місць за партами та готові отримувати нові знання у Школі Радості №19.

Ми провели Свято Першого дзвоника, яке  тривало пів години, дотримуючись усіх карантинних заходів. Учні та вчителі Школи Радості із захопленням спостерігали за дійством. Діти нашого закладу поводилися виховано, під час звучання державного гімну стояли струнко.

Для першачків - це один із найважливіших днів у житті, а що казати про випускників Школи Радості? Це для них останній навчальний шкільний рік.  Старшокласники вразили всіх феєричним флешмобом, який надовго запам’ятається.

Свято Першого дзвоника - незабутній день і для дітей, і для дорослих!

Школа Радості #19 вітає всіх учителів, дітей та батьків з початком навчального року. Бажаємо здоров’я, наснаги та успіхів.  РАДІЄМО РАЗОМ!