Зимова феєрія

Школа Радості #19 запрошує до «Зимової феєрії». Дивовижні фотозони, «Ялинка добрих справ», «Парад сніговиків», «Новорічні портали» та оригінальні зони відпочинку- це те, що допоможе Вам зануритися у справжню казкову атмосферу. На наших фотозонах Ви зможете зробити чудові фотографії, закарбувати моменти!

Всі ми знаємо, що ялинка – яскравий символ новорічних свят, а свята – це завжди диво! Своєрідні іграшки – шкарпетки є не тільки прикрасою, а й благодійним подарунком для дітей у дитячий будинок.

А яка ж зима без найулюбленішого символу Нового року? Упевнені, Ви ще ніколи не були на “Параді сніговиків”. Приходьте в Школу Радості #19 і січень 2021 року стане ще багатшим на одну яскраву подію у Вашому житті!