День відкритих дверей

6 лютого 2021 року у школі №19 був ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ для майбутніх першокласників та їх батьків! Це свято було незвичайне-квест-гра «Знайомство зі школою Радості №19»!

Малята відправилися у подорож по станціям «Музична», «Спортивна», «English», «Читайлики», «Пазли», «Школа Радості»! Познайомилися зі школою, дізналися багато цікавого, виконували різні завдання, отримували літери, склали секретне слово «ШКОЛА» та отримали подарунки: медальку, різнокольорові кульки, календарики з емблемою Школи Радості №19! А помічниками були Супермен, Супервумен, Лялька ЛОЛ, Кріпер та учнівське самоврядування.

Батьки наших маленьких майбутніх здобувачів освіти також стали учасниками квест-гри та ознайомились з устроєм школи.

Вітаємо Вас із початком нового етапу у вашому житті!