Зустріч з майбутніми першокласниками

13 лютого 2021 року Школа Радості №19 знову гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників. В цей день діти вперше познайомилися зі своїми майбутніми вчителями за шкільними партами. Малят чекала цікава подорожа в Країну Знань. Пізнавальні завдання, танці, пісні, ігри! Все сподобалася дітлахам! З нетерпінням чекаємо їх наступної суботи.

Вже втретє «Школа Радості №19» із задоволенням приймає в свої турботливі обійми майбутніх першокласників. Цього разу дітлахи спілкувалися та виконували цікаві завдання шкільного психолога, розучували несподівано захоплюючі вправи ранкової зарядки з книгою, запропоновані вчителем фізичного виховання. А під час нетривалих, проте надзвичайно динамічних та цікавих занять зі своїми майбутніми вчителями, малюки допомагали казковому Їжачкові: відгадуючи загадки збирали овочі та фрукти, вивчали їх користь, розфарбовували, рахували та порівнювали кількість. Навіть перерви між заняттями, в затишних та яскравих шкільних коридорах, проходили в іграх. З нетерпінням майбутні першачки очікують нових яскравих емоцій наступної суботи.