День безпечного Інтернету

Сьогодні, 9 лютого 2021року, у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Цей день має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

У ШКОЛА РАДОСТІ #19 учителями інформатики Проніною Анною Станіславівною та Шевченко Оленою Анатоліївною було проведено ряд заходів щодо безпечного використання мережі Інтернет. В 1-4 класах - перегляд мультфільмів для школярів, для учнів 5 та 6 класів організовано участь у квесті «День безпечного інтернету», 8-9 класи розробили пам'ятки для молодших школярів «Правила безпеки у мережі Інтернет», 10-11 класи беруть участь у щорічному міжнародному конкурсі програми академій Cisco та провідних університетів України «Safer Internet Day Challenge 2021».

Сподіваємось, що здобувачі освіти, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний.