150 років

від дня народження Лесі Українки

Сьогодні, 25 лютого, виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

У Школі Радості #19 цього тижня відбулися різні заходи, присвячені творчості поетеси, які були проведені учителями української мови та літератури.

В 11 класі відбувся урок виразного читання поезій Лесі Українки, учні переглядали відео про цікаві факти з її життя. Школярі 5-х та 6-х класів відвідали бібліотечний урок. Учні 9 класу мали змогу взяти участь у вікторині під назвою «Що я знаю про Лесю Українку», де займалися пошуковою роботою, створювали презентації, давали відповіді на запитання за допомогою інтерактивних технологій.

Для учнів 6-х класів провели віртуальну екскурсію «Стежками життя і творчості Лесі».

Школярі 10 класу, поділившись на команди, розгадували кросворди під назвою «Шлях тернистий, шлях безсмертний», створювали ілюстрації.

У школи розміщені інформаційні стенди та виставки.