День вшанування учасників бойових дій

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, в тому числі й директор ШКОЛИ РАДОСТІ #19 - МАЖАРА СТАНІСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ!

15 лютого, у день 32-ої річниці вивода військ з Афганістану, було проведено для директора, воїна-інтернаціоналіста, виховну годину «Жива пам‘ять» у 10-А класі разом з класним керівником Макогон Людмилою Миколаївною.

Учні 11 класів традиційно оплесками зустріли директора в учительській, прочитали віршоване привітання та заспівали пісню часів афганської війни - «Синева». Станіслав Володимирович згадував ті незабутні роки, надійних та вірних товаришів, співав найулюбленіші пісні!

Ми пишаємося нашим директором та всіма учасниками бойових дій в Афганістані!

Вітаємо всіх членів громадської організації «Спілка воїнів-інтернаціоналістів м. Павлограда» та його голову Жовтюка Миколу Олексійовича!

15 лютого 2021 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ з Афганістану, на селищі Шахтобудівників, біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, відбулось віче-реквієм, на якому були відзначені ветерани бойових дій. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та покладання квітів до пам'ятного знаку.