Події

Владислав, учитель української мови та літератури Наталія Подольна, взяли участь в Арт-Челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!» у номінації «Реп-біографія Лесі Українки». Просимо їх підтримати: переглянути відео за посиланням і поставити

День Всіх Закоханих ...

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Акція Дарування книг стартувала... раніше запланованого! Приємно бачити щирість дитячих сердець. Всі читайлики раді будуть познайомитися з подарованими книгами і побачать хто їх подарував. Хай буде книжково!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Різдвяна зірочка

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Першокласники ГПД ЗШ№19 до нового року підготувались! Спочатку була гра "Заблукала мишка з книжки", потім майстер-клас в бібліотеці "2021-рік білого металевого бичка". І казку "Солом'яний бичок" пригадали..... . Було цікаво!

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Большинство людей ассоциируют школьные годы с радостью, счастьем и беззаботностью. И с этим сложно не согласиться. Особенно после посещения депутатами политической партии "ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА ЗА ЖИЗНЬ" самой Радостной и душевной школы √19 в преддверии праздника Святого Николая. Ученики и руководство школы встретили нас зажигательными танцами, песнями и провели экскурсию по новогодним фотозонам. Сразу чувствуется взаимная любовь и уважение между ними. Детвора искренне гордиться своей школой, своими учителями, в которой царит атмосфера счастья, теплоты и добра. Ведь счастливые дети вырастают в счастливых взрослых. По поручению Святого Николая мы передали детям сладкие подарки, которым они были рады. Всех поздравляем

с наступающими Новогодними праздниками! Всего самого наилучшего в новом году!


Спортивна Гордість школи #19: старша школа!

Спортивна Гордість школи #19: середня школа!

"Спортивний бум"

Школи Радості #19

Участь у обласному конкурсі "Духовна криниця українських традицій".

Назва проєкту "Рідне місто в об'єктиві"

Свято Першого дзвоника!!!!

01.09.2021р - це день, коли діти знову повернулися до своїх місць за партами та готові отримувати нові знання у Школі Радості №19.

Ми провели Свято Першого дзвоника, яке тривало пів години, дотримуючись усіх карантинних заходів. Учні та вчителі Школи Радості із захопленням спостерігали за дійством. Діти нашого закладу поводилися виховано, під час звучання державного гімну стояли струнко.

Для першачків - це один із найважливіших днів у житті, а що казати про випускників Школи Радості? Це для них останній навчальний шкільний рік. Старшокласники вразили всіх феєричним флешмобом, який надовго запам’ятається.

Свято Першого дзвоника - незабутній день і для дітей, і для дорослих!

Школа Радості #19 вітає всіх учителів, дітей та батьків з початком навчального року. Бажаємо здоров’я, наснаги та успіхів. РАДІЄМО РАЗОМ!