команда

Адміністрація

Мажара

Станіслав Володимирович, директор школи,

учитель мистецтва,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель",

Відмінник освіти України

Макогон

Людмила Миколаївна,

заступник директора з НВР,

учитель російської мови та зарубіжної літератури,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист",

Відмінник освіти України

Середа

Ірина Павлівна,

заступник директора з НВР,

учитель біології,

спеціаліст вищої категорії

Осока

Наталія Анатоліївна,

заступник директора з ВР,

учитель історії,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Пасічник

Артем Сергійович,

заступник директора

з адміністративно-господарської частини

Початкова школа

Шара

Лідія Михайлівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист"

Детюк

Ірина Іванівна,

учитель початкових класів,


Пасічник

Юлія Юріївна,

учитель початкових класів,

спеціаліст

Панчук

Наталя Федорівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

Вожжова

Лілія Іванівна

учитель початкових класів,

звання "старший учитель"

Буряк

Ірина Вячеславівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист"

Вешневецька

Лариса Миколаївна,

учитель початкових класів,

педагогічне звання "старший учитель"

Козелецька

Наталя Миколаївна,

учитель початкових класів,

спеціаліст ІІ категорії

Доценко

Тетяна Григоріївна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист",

Відмінник освіти України

Бабченко

Тетяна Володимирівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст І категорії

Лисенко

Світлана Вікторівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

Левченко

Яна Володимирівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст ІІ категорії

Селюк

Ірина Володимирівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"


Мажара

Наталя Вікторівна,

учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Бортник

Вікторія Сергіївна,

учитель початкових класів,


Мирна

Юлія Леонідівна

учитель початкових класів,

педагогічне звання

"старший учитель"


Філологія

Мартиненко

Олена Миколаївна,

учитель

української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист"

Подольна

Наталя Ігорівна,

учитель

української мови та літератури,

спеціаліст І категорії

Федорченко

Ольга Сергіївна,

учитель

української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії

Перебийніс

Ірина Яківна,

учитель

української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії,

звання "старший учитель"

Кабірова

Ольга Іванівна,

учитель російської мови

та зарубіжної літератури,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист",

Відмінник освіти України

Шабашна

Оксана Ярославівна,

учитель російської мови

та зарубіжної літератури,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Маркович

Тетяна Михайлівна,

учитель російської мови

та зарубіжної літератури,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Іноземна мова

Янц

Юлія Миколаївна,

учитель англійської мови,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Котляр

Інна Миколаївна,

учитель англійської мови,

спеціаліст вищої категорії

Журба

Оксана Ігорівна,

учитель англійської мови,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Пиляєв

Олександр Васильович,

учитель англійської мови,

спеціаліст

Бойко

Вікторія Володимирівна,

учитель англійської мови,

спеціаліст ІІ категорії

Зайцева

Лідія Сергіївна,

учитель англійської мови,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"Учитель-методист"

Математика, Фізика

Сазанова

Ольга Дмитріївна,

учитель математики,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"Учитель-методист",

Відмінник освіти України

Жуковська

Валентина Василівна,

учитель математики,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист"

Бєліч

Тетяна Леонідівна,

учитель математики,

спеціаліст ІІ категорії

Пенькова

Катерина Іванівна,

учитель математики,

спеціаліст І категорії

Лучко

Марія Олександрівна,

учитель математики,

спеціаліст

Зайченко

Ніна Анатоліївна,

учитель математики,

спеціаліст ІІ категорії

Ганжа

Наталія Віталіївна,

учитель фізики,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист",

Відмінник освіти України

Природничі науки

Бойправ

Альона Володимирівна,

учитель біології,

спеціаліст І категорії

Єсіна

Вікторія Леонідівна,

учитель біології,

спеціаліст вищої категорії

Усенко

Людмила Василівна,

учитель хімії,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист"

Мазан

Станіслав Володимирович,

учитель географії,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Інформатика

Лісняк

Валерій Григорович,

учитель інформатики,

спеціаліст вищої категорії

Проніна

Анна Станіславівна,

учитель інформатики,

спеціаліст ІІ категорії

Шевченко

Олена Анатоліївна,

учитель інформатики,

спеціаліст ІІ категорії

Історія

Бушин

Віктор Сергійович,

учитель історії,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель",

кандидат історичних наук

Ковальова-Райко

Марія Олександрівна,

учитель історії,

спеціаліст ІІ категорії

фізична культура, предмет "захист України"

Руденко

Сергій Дмитрович,

учитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист"

Костєва

Ніна Миколаївна,

учитель фізичної культури,

спеціаліст І категорії

Заярний

Олег Станіславович,

учитель фізичної культури,


Закора

Валерій Вікторович,

учитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Стасюк

Микола Михайлович,

учитель предмету "Захисту України",

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

мистецтво і трудове навчання

Перебийніс

Олексій Іванович,

учитель мистецтва,

музичного мистецтва,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"старший учитель"

Цецхладзе

Марина Борисівна,

учитель трудового навчання,

спеціаліст вищої категорії,

педагогічне звання

"учитель-методист",

Відмінник освіти України

Руденко

Андрій Іванович,

учитель трудового навчання,

спеціаліст

Кальмус

Олена Олександрівна,

учитель образотворчого мистецтва

забезпечення навчального процесу

Сурус

Олена Миколаївна,

соціальний педагог,

спеціаліст

Прокоф'єва

Надія Андріївна,

практичний психолог,

спеціаліст

Сохарєва

Олена Володимирівна,

асистент в інклюзивному класі,


Зайцева

Валентина Васлівна,

бібліотекар,

спеціаліст

Ніколаєва-Мальцева

Світлана Володимирівна,

медична сестра

Гетьман

Оксана Олександрівна,

медична сестра